Karta podarunkowa, czyli sesja w prezencie
Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent? Obdaruj bliską osobę niepowtarzalnym doświadczeniem sesji zdjęciowej, podczas której to ona będzie w centrum uwagi. Podaruj jej wspaniałą przygodę, która sprawi, że nabierze pewności siebie, odkryje na nowo swoje piękno i wyjątkowość. Obdarowując bliską osobę kartą podarunkową na sesję zdjęciową ofiarowujesz jej wspomnienia z wyjątkowego momentu życia, który już nigdy się nie powtórzy oraz cudowną pamiątkę w postaci pięknych zdjęć!
Karta podarunkowa na profesjonalną sesję zdjęciową w Lublinie to doskonały pomysł na prezent urodzinowy, rocznice, Walentynki, Dzień Matki, Dzień Kobiet oraz wiele innych okazji.
sesja w prezencie, karta podarunkowa
Jak zamówić sesję w prezencie w Lublinie?
Krok 1 - wybierz rodzaj sesji, który chcesz podarować. 
W zależności od tego, którą osobę chcesz obdarować kartą podarunkową, zdecyduj, czy ma to być portretowa sesja kobieca, sesja rodzinna, subtelna sesja sensualna czy sesja wizerunkowa. Możemy również połączyć kilka rodzajów sesji. Możliwe rodzaje sesji znajdziesz tutaj.
Krok 2 - wybierz pakiet zdjęć
Wartość karty podarunkowej zależy od pakietu zdjęć, który wybierzesz. Wartość karty obejmuje koszt profesjonalnej sesji zdjęciowej z makijażem i fryzują (zajrzyj tutaj, aby zapoznać się z ofertą sesji oraz dowiedzieć się, co obejmuje) oraz pakiet zdjęć. Ceny pakietów zaczynają się od 600zł. Aby poznać szczegółowy cennik pakietów, skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci wybrać odpowiednią opcję oraz ustalimy sposób dostarczenia elegancko zapakowanej karty podarunkowej na sesję zdjęciową.
Po dokonaniu wyboru odpowiedniego pakietu należy dokonać przelewu na konto bankowe w tytule wpisując: "Karta podarunkowa na sesję zdjęciową dla... (imię i nazwisko osoby obdarowanej)".
Krok 3 - konsultacja z osobą obdarowaną
Kolejnym krokiem jest ustalenie terminu konsultacji z osobą, która została obdarowana kartą podarunkową na sesję. Konsultacja ta jest konieczna do ustalenia szczegółów sesji zdjęciowej, wyboru klimatu sesji, makijażu, fryzury i stylizacji. Po wybraniu terminu sesji przystępujemy do dzieła, aby wkrótce obdarowana przez Ciebie osoba mogła cieszyć się pięknymi zdjęciami i zachwycić się sobą!
Dodatkowe informacje:
○ Karta podarunkowa na sesję zdjęciową jest ważna przez 6 miesiące od daty zakupu, więc osoba obdarowana ma pół roku na zrealizowanie jej.
○ O terminie realizacji karty podarunkowej decyduje obdarowana nią osoba.
○ ​​​​​​​Karty podarunkowej nie można zwrócić ani wymienić na ekwiwalent pieniężny.
W górę