Wyjątkowe sesje rodzinne w Lublinie!
Sesja rodzinna i dziecięca to cudowny sposób na zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych chwil, bliskości, czułości i MIŁOŚCI. To moment, w którym możesz ofiarować swoim bliskim to, co najcenniejsze - wspólnie spędzony czas i uwagę.
sesja rodzinna w Lublinie
sesja rodzinna w Lublinie
sesja rodzinna w Lublinie
sesja rodzinna w Lublinie
Tak o sesji mówią rodziny
"Przepiękne zdjęcia. Pani Magda wydobyła na zdjęciach to, co w córce najpiękniejsze. Dzięki pełnemu profesjonalizmowi i bardzo ciepłej atmosferze mała modelka czuła się bardzo komfortowo, a cała sesja była dla niej ogromną przyjemnością. Efekt końcowy zachwycił wszystkich."
Ewa
"Zdjęcia wychodzą przepiękne, super kontakt i podejście do dzieci. Bardzo miło spędziliśmy czas na sesji. Mnóstwo pomysłów na zdjęcia w ślicznych stylizacjach. Nie mogę się napatrzeć na efekty naszej ostatniej sesji. Na pewno jeszcze tu wrócimy polecam każdemu."
Anna
sesja rodzinna w Lublinie
sesja rodzinna w Lublinie
sesja rodzinna w Lublinie
sesja rodzinna w Lublinie
Sesja rodzinna - niezapomniana przygoda dla Ciebie i Twoich bliskich
Jeśli szukasz profesjonalnej rodzinnej sesji zdjęciowej w Lublinie, podczas której Ty i Twoi bliscy poczujecie się komfortowo przed obiektywem, to jesteś w odpowiednim miejscu. Dzięki moim umiejętnościom i pasji do fotografii rodzinnej stworzę dla Was wyjątkowe portrety, do których po latach będziecie wracać z uśmiechem na twarzy. Na moich fotografiach znajdziesz wyłącznie niezbędne rekwizyty, ponieważ uważam, że zdjęcia z naszej sesji mają być o Tobie i Twojej rodzinie, dlatego to Wy jesteście na nich najważniejsi. Stworzę dla Was piękne, klasyczne i ponadczasowe portrety rodzinne, które będą się pięknie prezentować na ścianach Waszego mieszkania za 10, 20 i 30 lat.​​​​​​​
sesja ciążowa Lublin
sesja ciążowa Lublin
sesja ciążowa Lublin
sesja ciążowa Lublin
Sesja ciążowa - najpięknieksze wspomnienia
Okres oczekiwania na przyjście na świat Twojego maluszka to wyjątkowy moment w życiu kobiety, który warto uwiecznić na fotografiach. Sesja ciążowa w moim studiu w Lublinie przebiega podobnie jak sesja kobieca. Tutaj dowiesz się, ja wygląda sesja zdjęciowa krok po kroku. Będzie to dla Ciebie wyjątkowa przygoda i jedno z najprzyjemniejszych wspomnień. Podczas sesji ciążowej pragnę ukazać Twoje piękno i cud życia, który nosisz pod sercem. Dzięki odpowiednim przygotowaniom przed sesją ciążową będziesz wyglądać olśniewająco i czuć się jak gwiazda. W trakcie sesji pomogę Ci się odpowiednio ustawić, abyś na zdjęciach wyglądała zjawiskowo. Sesję brzuszkową najlepiej wykonać między 28 a 36 tygodniem ciąży, ponieważ wówczas brzuszek jest już na tyle widoczny, że można go pięknie wyeksponować strojem, natomiast Ty jako przyszła mama czujesz się jeszcze dość swobodnie. W ramach sesji ciążowej wykonuję również zdjęcia z Twoimi najbliższymi, aby na fotografiach uwieczniona była cała Twoja rodzina, ponieważ dla niej również jest to wyjątkowy czas. W czasie sesji bardzo ważny jest dla mnie Twój komfort, dlatego w moim studiu zapewnię Ci odpowiedni nastrój i intymność. Dzięki doświadczeniu sesji brzuszkowej pomogę Ci odkryć piękno ciążowych kształtów oraz je celebrować.
sesja dziecięca Lublin
sesja dziecięca Lublin
sesja dziecięca Lublin
sesja dziecięca Lublin
Sesja dziecięca - ulotne chwile
Okres dzieciństwa to szczególny czas, który warto zachować w pamięci. Dziecko tak szybko rośnie i zmienia się, a nasza pamięć bywa zawodna. Dlatego warto wykonać profesjonalną sesję dziecięcą, aby zachować wspomnienia najpiekniejszych chwil. Nie martw się o to, czy Twoje dziecko będzie umiało pozować do zdjęć. Rolą fotografa dziecięcego jest nawiązać odpowiednią relację z dzieckiem, aby zyskać jego zaufanie i chęć współpracy podczas sesji. Odpowiednie podejście do małych modeli jest kluczowe w dobrej komunikacji z dziećmi w czasie sesji. Bardzo zależy mi na tym, aby Twoja pociecha czuła się komfortowo podczas sesji dziecięcej, abym mogła uchwicić na zdjęciach jego naturalność, emocje i charakter. Zapewniam Cię, że wyjątkowe portrety Twojego dziecka, które stworzę będą cudowną, ponadczasową pamiątką przekazywaną kolejnym pokoleniom.
Podobnie jak w przypadku sesji kobiecej, zadbamy również o odpowiednie uczesanie Twojej pociechy oraz dobór odpowiednich stylizacji. Możemy wybrać stroje z Waszej garderoby lub szafy studia, w której znajdują się piękne sukienki dziewczęce oraz ubranka dla chłopców w rożnych rozmiarach. Aby zapewnić Twojemu dziecku komfort i poczucie bezpieczeństwa w czasie sesji dziecięcej, warto mu wcześniej opowiedzieć, co je czeka, na czym polega udział w sesji zdjęciowej, aby miało dobre nastawienie i chęć współpracy.
W górę