Najlepsza sesja kobieca w Lublinie!
Zapraszam Cię, abyś przeżyła ze mną wyjątkową sesję zdjęciową, która sprawi, że zaczniesz zupełnie inaczej na siebie patrzeć. Zasługujesz na to, aby przeżyć niepowtarzalne doświadczenie, celebrować swoją kobiecość i aby sprawić sobie przyjemność. Zechciej spędzić ze mną dzień i pozwól mi stworzyć dla Ciebie najpiękniejsze portrety jakie kiedykolwiek widziałaś. Nadszedł czas, abyś wreszcie zaistniała na fotografiach!
Twierdzisz, że nie jesteś fotogeniczna? Uważam, że nie ma osób niefotogenicznych, są tylko źle wykonane zdjęcia. Moim zadaniem jest tak poprowadzić Cię w czasie sesji, aby sfotografować najlepszą wersję Ciebie!
sesja kobieca w Lublinie, sesja kobieca w Lublinie
Te klientki już wiedzą, że sesja zdjęciowa to niesamowite doświadczenie!
"Jedno z najpiękniejszych doświadczeń, jakie można przeżyć! Zdjęcia zrobione przez Magdę są zjawiskowe! Dodatkowo cała atmosfera w trakcie sesji jest cudowna. Magda to prawdziwa artystka, a do tego wie jak ośmielić kobietę. W trakcie zdjęć dużo podpowiada jak się ustawić, co jest fajne, co wygląda super. Uwierzcie, +100pkt do pewności siebie. Ja zdjęciami jestem zachwycona! Są piękne, zmysłowe, kobiece. Magda potrafi podkreślić piękno kobiety. Tak że jeśli ktoś sie waha czy robić taką sesję czy nie, to od razu mówię - rób! Bo takich rzeczy codziennie się nie robi, a pamiątka, doświadczenie i zabawa jest niezapomniana! Dziekuję Magdo za mile spędzony czas i tak przepiękne zdjęcia!"
Aleksandra
"Pani Magda jest osobą niezwykle wrażliwą i przyjazną, okazuje klientowi dużo zrozumienia i jest zainteresowana jego oczekiwaniami co do zdjęć już na pierwszym spotkaniu. Dzień sesji wspominam z uśmiechem na twarzy, przyjazne spotkanie w "babskim gronie", dużo radości i śmiechu, piękny makijaż, piękna fryzura, odpowiednio dobrane stylizacje z szafy i od Pani Magdy a efekt jej pracy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam z całego serca i na pewno skorzystam jeszcze z usług Pani Magdy."
Mariola
Co wyróżnia moje sesje?
Konsultacja przed sesją
Bardzo ważna jest dla mnie konsultacja przed sesją, podczas której będę mogła rozwiać Twoje wątpliwości, odpowiedzieć na pytania i przede wszystkim dowiedzieć się, o jakiej sesji marzysz. Najważniejsze dla mnie jest Twoje zadowolenie. Moim celem jest uzyskanie jak najwięcej informacji na Twój temat, abym mogła dostosować doświadczenie sesji do Twoich potrzeb. Każda klientka jest niezwykła, natomiast wykonane przeze mnie zdjęcia mają odzwierciedlać tę wyjątkowość.
Przygotowanie do sesji
Dużą wagę przykładam do przygotowań tuż przed sesją, dlatego w moim studiu czeka na Ciebie profesjonalna wizażystka, która zajmie się Twoim makijażem. Zadbam również o Twoją fryzurę. Pomogę Ci w doborze odpowiednich stylizacji, wybierzemy stroje do sesji bazując na Twojej garderobie lub wybierzemy stylizacje z szafy w moim studiu. Każdą sesję poprzedzam przygotowaniem indywidualnego planu, swego rodzaju projektu sesji. Wybieram rodzaje oświetlenia, tła fotograficzne i dopasowuję je do tonacji wybranych wcześniej stylizacji. Obmyślam każdy kadr, planuję pozy i użycie dodatkowych rekwizytów na sesji. Przygotowuję każdy element sesji fotograficznej również po to, abyś wiedziała co czeka Cię na sesji, abyś była spokojna i rozluźniona w trakcie tego wyjątkowego doświadczenia.
Niepowtarzalne doświadczenie
Sesja zdjęciowa w moim studiu to ekskluzywne doświadczenie metamorfozy nie tylko zewnętrznej, ale przede wszystkim odkrywania swojego piękna i pewności siebie. W tym dniu najważniejsza jesteś właśnie Ty. Udział w sesji zdjęciowej będzie dla Ciebie ogromnym krokiem na drodze do pokochania siebie i swojego ciała. Dzięki sesji zobaczysz, że jesteś atrakcyjna i kobieca taka, jaka jesteś właśnie TERAZ. Moją misją jest, aby Ci to pokazać oraz aby stworzyć dla Ciebie najpiękniejsze portrety, jakie kiedykolwiek widziałaś.
Najlepsza jakość
Moja oferta skierowana jest do osób, które podobnie jak ja cenią fotografię artystyczną i rozumieją jej wartość. Dlatego pracuję na najwyższej jakości sprzęcie fotograficznym, wykonane przeze mnie podczas sesji zdjęciowej zdjęcia poddaję starannej, autorskiej obróbce graficznej, nadającej fotografiom niepowtarzalny charakter. Ponadto, jestem przekonana o ogromnej wartości namacalnych produktów, które można codziennie podziwiać i które stanowią wspaniałą pamiątką na lata. Dlatego w mojej ofercie znajdują się profesjonalne wydruki w stylowych ramkach passe-partout. Możesz kupić również eleganckie, ręcznie wykonane pudełko oprawione w tkaninę introligatorską. Co więcej, pudełko na wydruki jest personalizowane, gdyż masz możliwość wyboru tkaniny, w jaką zostanie oprawione oraz jej koloru. Dzięki temu pudełko może być idealnie dopasowane do wystroju wnętrza Twojego domu lub mieszkania. Twoje zdjęcia będą się w nim wspaniale prezentowały oraz będą pamiątką na całe życie.
Gwarancja satysfakcji
Przede wszystkim nie kupujesz zdjęć "w ciemno". Nie musisz kupować z góry ustalonej liczby kadrów w ramach pakietu. Podczas prezentacji gotowych zdjęć poddanych wcześniej autorskiej obróbce graficznej wybierasz, które fotografie skradły Twoje serce i które chcesz zabrać do domu. Możesz kupić jeden wyjątkowy kadr lub cały pakiet wydruków w stylowym pudełku. Do Ciebie należy wybór!
Celebruj swoją kobiecość!
Podczas sesji zdjęciowej ograniczam ilość rekwizytów do niezbędnego minimum, ponieważ portretowa sesja kobieca jest o Tobie, takiej jaką jesteś, jaką chciałabyś się zapamiętać lub jaką chciałabyś siebie odnaleźć. Jako fotograf pokażę Twoją kobiecość, delikatność, łagodność, ale także pewność siebie, siłę i niezależność. Bez kiczu i wulgarności, ale elegancko i z klasą. W trakcie sesji zdjęciowej sprawię, że odkryjesz w sobie zalety, których wcześniej nie dostrzegałaś i wreszcie pożegnasz na zawsze swoje kompleksy!
Gdy już zdecydujesz się na sesję kobiecą...
Gdy podejmiesz już decyzję, że jesteś gotowa na profesjonalną sesję zdjęciową koniecznie zajrzyj do przygotowanego przeze mnie poradnika, w którym zebrałam wszystkie niezbędne informacje dotyczące przygotowań do sesji oraz jej przebiegu. W poradniku znajdziesz również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
W górę