Sesja biznesowa i wizerunkowa - zainwestuj w swoją przyszłość!
Fotografia wizerunkowa i biznesowa to w dzisiejszych czasach klucz do rozpoznawalności oraz doskonały sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji. Myślę, że dziś nikogo nie trzeba przekonywać, jak istotną rolę w budowaniu profesjonalnego wizerunku odgrywają zdjęcia. Nieraz to właśnie ocena wizualna odpowiada za pierwsze wrażenie, jakie robimy na odbiorcy - przyszłym pracodawcy, rekruterze, partnerze biznesowym lub kliencie. Na szczęście mamy wpływ na to, jak się prezentujemy oraz czy zdobędziemy zaufanie odbiorcy. Tu z pomocą przychodzi profesjonalny fotograf, który dzięki swojej wiedzy zadba o to, aby na zdjęciach ukazać Cię w najlepszym świetle, aby pokazać Twój profesjonalizm i wiarygodność. Sesja wizerunkowa i biznesowa to również szansa, aby wzmocnić swoją siłę, pewność siebie i wiarę w kompetencje zawodowe.
sesja wizerunkowa Lublin
sesja wizerunkowa Lublin
sesja wizerunkowa Lublin
sesja wizerunkowa Lublin
Sesja biznesowa i wizerunkowa - czym się różnią?
Zarówno zdjęcia biznesowe jak i wizerunkowe mają za zadanie pokazać, że jesteś godny zaufania i znasz się na tym, co robisz. Sesja biznesowa, zwana również fotografią korporacyjną, związana jest z prezentacją własnej osoby lub firmy w świecie biznesu w sposób profesjonalny, a zarazem przyjazny. Kluczowym elementem sesji biznesowej (korporacyjnej) jest odpowiednia mowa ciała, dzięki której możemy podkreślić mocne cechy charakteru i pewność siebie. Zdjęcia biznesowe są bardziej formalne, natomiast ubiór oficjalny. Sesja biznesowa w Lublinie może być wykonana zarówno w studiu fotograficznym na odpowiednim tle jak i w siedzibie firmy. Bardzo ważne w trakcie wykonywania takiej sesji jest zachowanie spójności zdjęć, aby dzięki temu podkreślić wiarygodność firmy, integralność zespołu oraz wzbudzić sympatię odbiorcy. Zdjęcia biznesowe, które powstaną na naszej sesji cechować będzie nowoczesny styl, klasa i elegancja, otwarta mowa ciała i przyjazny wyraz twarzy. Zapewnią one Tobie i Twojej firmie prestiż i wiarygodność, stworzą wrażenie, z którym odbiorcy będą chcieli się utożsamiać oraz zapewnią przewagę nad konkurencją.
Dla kogo jest sesja biznesowa?
○ właścicieli firm, managerów i kadry zarządzającej oraz pracowników
○ osób pełniących funkcje publiczne
○ ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin publikujących w Internecie i magazynach branżowych
○ osób potrzebujących profesjonalnych zdjęć do portalu LinkedIn, na stronę internetową oraz do CV
○ dla firm do materiałów reklamowych
Zdjęcia wizerunkowe są nieco mniej formalne od biznesowych. Do sesji wizerunkowej wybieramy mniej oficjalne stylizacje, bardziej swobodne pozy oraz skupiamy się na pokazaniu Twojego profesjonalizmu oraz przede wszystkim osobowości. Sesję wizerunkową możemy wykonać w studiu lub w Twoim miejscu pracy, którego sceneria będzie istotnym dopełniem Twojego wizerunku.
Wybierz sesję wizerunkową jeśli...
○ jesteś osobą działającą "online": bloggerem, twórcą marki osobistej lub influencerem
○ tworzysz grupę (np. taneczną), która potrzebuje profesjonalnej prezentacji w Internecie i materiałach reklamowych
○ jesteś freelancerem
○ jesteś artystą, aktorem, modelem etc.
Dlaczego warto zainwestować w profesjonalną sesję wizerunkową?  Zdjęcia wizerunkowe są przede wszystkim elementem świadomego budowania swojej marki osobistej, narzędziem autopromocji zapewniającym większą rozpoznawalność i zasięg odbiorców. Stanowią one Twoją osobistą wizytówkę, a także sposób na zaprezentowanie unikalnego charakteru Twojej działalności, a także stojącego za nią przekazu i wartości. Dlatego bardzo ważne jest przygotowanie do sesji, omówienie z fotografem każdego detalu po to, aby wszystkie elementy zdjęcia były dopełnieniem koncepcji na przekaz wizerunku Twojego lub Twojej marki, aby był on spójny i aby wpływał na jej pozytywny odbiór. Dzięki zdjęciom wizerunkowym możesz lepiej zaprezentować siebie i swoją markę, swoje możliwości i potencjał.
Każda sesja biznesowa i wizerunkowa poprzedzona jest konsultacją, podczas której omówimy Twoje oczekiwania, cel wykonania sesji i jej koncepcję. W czasie naszego spotkania będę chciała dowiedzieć się, w jaki sposób wykorzystywane będą zdjecia z sesji. Ustalimy jaki przekaz i wartości mają one reprezentować, do jakiej grupy odbiorców będą kierowane oraz jakie odczucia mają w nich wywołać. Omówimy szczegółowo Twoje stylizacje, makijaż oraz użycie odpowiednich rekwizytów. W trakcie sesji biznesowej i wizerunkowej odpowiednio Tobą pokieruję, pokażę jak ustawić się do zdjęć, abyś na zdjęciach prezentował się profesjonalnie, wiarygodnie i abyś wzbudzał sympatię i zaufanie odbiorcy.
Profesjonalna sesja biznesowa i wizerunkowa - Lublin, województwo lubelskie
Jeżeli czujesz, że potrzebujesz zbudować lub poprawić swój wizerunek, zachęcam do kontaktu. Z przyjemnością poznam charakter i specyfikę Twojej działalności lub marki osobistej oraz zaproponuję idealne dla Ciebie rozwiązania.
W górę