FAQ, czyli często zadawane pytania
Ile kosztuje sesja zdjęciowa?
Cena sesji dla jednej osoby wynosi 250zł i obejmuje konsultację, pomoc w doborze stylizacji, przygotowanie szczegółowego planu sesji. Oferta sesji zawiera specjalnie przygotowane dla Ciebie pyszne przekąski i lampkę Prosecco. Cena sesji obejmuje również profesjonalny makijaż i uczesanie, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na szukanie wizażysty i fryzjera na własną rękę. Ponadto, oferta obejmuje niepowtarzalne doświadczenie profesjonalnej sesji zdjęciowej z wykorzystaniem od 3 do 5 stylizacji, trwającej zwykle od 4 do 6 godzin, . Prowadzę Cię przez sesję od początku do końca dbając o każdy najdrobniejszy detal, o każdą pozę, abyś na zdjęciach prezentowała się naturalnie, a zarazem zjawiskowo. Oferta sesji zawiera również spotkanie prezentacyjne po wykonanej już sesji. Zdjęcia z sesji sprzedawane są osobno w formie pięknych wydruków pojedynczo lub w pakietach. Szczegóły oferty znajdują się tutaj.
Ile trwa sesja zdjęciowa?
Profesjonalna sesja zdjęciowa w studiu fotograficznym to ekskluzywne doświadczenie, trwające zazwyczaj od 4 do 6 godzin. W trakcie sesji fotografuję tak długo, aż czujesz się naprawdę swobodnie. W czasie sesji przebierasz się od 3 do 5 razy. Kilkukrotnie zmieniam tła fotograficzne i oświetlenie, aby pasowało do wybranego klimatu i stylizacji. Po kilku godzinach niesamowitej przygody opuszczasz studio z niesamowitym błyskiem w oku.
Czy mogę przyprowadzić partnera, męża lub przyjaciółkę na sesję?
Sesja zdjęciowa ma być czasem, kiedy to właśnie na Tobie ma być skupiona cała uwaga, ale jeśli chciałabyś uwiecznić na zdjęciach również Twój związek lub rodzinę, oczywiście jest to możliwe! Zaczynamy zwykle od Twojej sesji kobiecej, natomiast partner lub najbliżsi dołączają w trakcie sesji. Doskonałym rozwiązaniem jest również sesja kobieca z przyjaciółką, w trakcie wykonuję Wasze indywidualne zdjęcia kobiece, a jeśli chcecie dodatkowo wspólne ujęcia. Jeżeli natomiast chcesz przyprowadzić na sesję osobę, która ma być wyłącznie obserwatorem, zwykle odradzam takie rozwiązanie, ponieważ z doświadczenia wiem, że powoduje to niepotrzebne rozproszenie i dyskomfort, jednak decyzja należy do Ciebie.
Ile otrzymam zdjęć z sesji?
Otrzymasz tyle zdjęć i wydruków, ile znajduje się w wybranym przez Ciebie pakiecie: Silver, Gold lub Platinum. Poszczególne pakiety zawierają kolejno 6, 10 i 20 zdjęć. Do każdego pakietu możesz dokupić dodatkowe ujęcia.
Czy otrzymam zdjęcia w wersji elektronicznej?
Każdy pakiet zawiera zdjęcia w formie wydruków w formacie 20 x 30 cm na pięknym, matowym papierze artystycznym, nie odbijającym światła, w stylowych ramkach passe-partout gotowych do wyeksponowania we wnętrzu Twojego domu lub mieszkania. Oprócz wydruków dodatkowo otrzymasz wszystkie wybrane przez siebie zdjęcia w wersji elektronicznej.
Co stanie się ze zdjęciami, których nie wybrałam podczas prezentacji?
Pozostałe zdjęcia, których nie wybrałaś do swojego pakietu pozostaną na dysku mojego komputera przez kolejne 6 miesięcy, w razie gdybyś chciała dokupić dodatkowe ujęcia.
Czy moje zdjęcia będą opublikowane w Internecie?
Tylko jeśli wyrazisz na to zgodę. Będzie mi jednak bardzo miło, jeśli pozwolisz, abym podzieliła się ze światem jak wspaniałe efekty powstały podczas naszej sesji.
Czy mogę opublikować zdjęcia z sesji na portalach społecznościowych?
Oczywiście! Możesz udostępniać zdjęcia z naszej sesji w social mediach. Będzie mi bardzo miło, jeśli podpiszesz i oznaczysz fotografa.
W górę